Vážení klienti, oznamujeme vám, že v piatok 30. marca budeme ordinovať od 10:00 do 12:00. V pondelok 2. apríla budeme mať zatvorené. Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné sviatky!

Extra služby

Wellvet Card - BASIC

Pre ešte výhodnejšiu starostlivosť sme pre Vás pripravili aj Wellvet kartu výhod. Jednorazovým zakúpením tejto karty v hodnote €20 získate nárok na:

Hospitalizácia

Hospitalizácia je štandardnou súčasťou veterinárnych kliník a nemocníc. Možnosť nechať zviera po komplikovanejšom zákroku pod dohľadom odborníka znižuje riziko pooperačných komplikácií a umožní prípadné problémy okamžite riešiť. Pretože prvé hodiny po operácii zvierací pacient vyžaduje sústavnú zvýšenú pozornosť, zriadili sme vo Wellvete aj hospitalizáciu pre pooperačné prípady. V budúcnosti plánujeme tiež hospitalizáciu počas nočných hodín, resp. 24-hodinovú službu.

Výjazdy k pacientom

Snahou Wellvetu je čo najviac vyjsť v ústrety stálym zákazníkom. Zo skúseností vieme, že niektoré zvieratá ťažšie znášajú prevoz, preto veterinárny lekár Wellvetu bude v rámci individuálnych termínov realizovať očkovanie aj priamo v domácom prostredí, kde je zviera obvykle menej vystavené stresu. Táto služba je určená len pre zákazníkov, ktorí majú vedenú vo Wellvete Zdravotnú kartu zvieraťa. Za výjazd k pacientovi sa účtuje Príplatok za výjazd podľa Cenníka.