Z dôvodu konania veterinárneho kongresu bude klinika v piatok 25. 5. otvorená len do 14:00, v sobotu 26. 5. bude klinika zatvorená.

Vážení klienti, z dôvodu rekonštrukcie cesty je momentálne nemožný príjazd na Čiernu Vodu smerom od Vajnor. Využite prosím obchádzkové trasy cez Pezinskú alebo Triblavinskú ulicu.

Extra služby

Wellvet Card - BASIC

Pre ešte výhodnejšiu starostlivosť sme pre Vás pripravili aj Wellvet kartu výhod. Jednorazovým zakúpením tejto karty v hodnote €20 získate nárok na:

Hospitalizácia

Hospitalizácia je štandardnou súčasťou veterinárnych kliník a nemocníc. Možnosť nechať zviera po komplikovanejšom zákroku pod dohľadom odborníka znižuje riziko pooperačných komplikácií a umožní prípadné problémy okamžite riešiť. Pretože prvé hodiny po operácii zvierací pacient vyžaduje sústavnú zvýšenú pozornosť, zriadili sme vo Wellvete aj hospitalizáciu pre pooperačné prípady. V budúcnosti plánujeme tiež hospitalizáciu počas nočných hodín, resp. 24-hodinovú službu.

Výjazdy k pacientom

Snahou Wellvetu je čo najviac vyjsť v ústrety stálym zákazníkom. Zo skúseností vieme, že niektoré zvieratá ťažšie znášajú prevoz, preto veterinárny lekár Wellvetu bude v rámci individuálnych termínov realizovať očkovanie aj priamo v domácom prostredí, kde je zviera obvykle menej vystavené stresu. Táto služba je určená len pre zákazníkov, ktorí majú vedenú vo Wellvete Zdravotnú kartu zvieraťa. Za výjazd k pacientovi sa účtuje Príplatok za výjazd podľa Cenníka.