Vážení klienti, vo štvrtok 29. augusta 2019 bude naša ordinácia zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.

Karta Wellvet

WELLVET Card – BASIC

Karta WELLVET je určená pre majiteľov všetkých druhov spoločenských zvierat (najmä psov a mačiek), ktorí majú záujem zabezpečiť svojim zvieratám veterinárnu starostlivosť za zvýhodnených podmienok. Ocenia ju určite najmä tí, ktorým na ich zvieratku záleží a dbajú o pravidelnú starostlivosť o jeho zdravie.

Zakúpením WELLVET Card – BASIC získate nárok na:

  • bezplatnú preventívnu prehliadku Vášho zvieratka 1 x do roka
  • bezplatné vykonanie drobných zákrokov
  • zľavu 10% na niektoré z najčastejšie vykonávaných úkonov
  • zľavu 15% na očkovanie psov, mačiek a králikov
  • zľavu až do výšky 100 % na Príplatok za výjazd k pacientovi

V budúcnosti chceme rozširovať ponuku špeciálnych výhod podľa záujmu našich zákazníkov.

Cena WELLVET Card – BASIC

Cena závisí od počtu zvierat, pre ktoré chcete zvýhodnené služby využiť. Zvieratká nemusia byť jedného živočíšneho druhu.

  • Hodnota WELLVET Card – BASIC (verzia Single), ktorá je určená pre majiteľov 1 zvieratka, je 20 EUR (602,52 Sk).
  • Hodnota WELLVET Card – BASIC (verzia 2+), ktorá je určená pre majiteľov 2 a viacerých zvierat, je 35 EUR (1054,41 Sk).

Karta je platná jeden rok od zaplatenia.

Pri predlžovaní platnosti WELLVET Card na ďalší rok, platí klient pôvodnú cenu karty, t.j.17 EUR za verziu Single, resp. 30 EUR za verziu 2+.

Dostupnosť karty

WELLVET Card – BASIC si môžete zakúpiť priamo vo WELLVET-e alebo získať na základe zaslania vyplnenej Objednávky mailom, faxom alebo poštou a zaplatením poplatku prevodom alebo vkladom na účet č. 2620735306/1100, vedený v Tatrabanke a.s. (Pri platení prevodom z účtu alebo vkladom je potrebné do správy pre prijímateľa alebo ako účel platby uviesť Vaše priezvisko a meno).

Podrobnejšie informácie a obchodné podmienky sú Vám k dispozícii vo WELLVET–e. Pokiaľ nám napíšete, radi Vám ich zašleme mailom na Vašu adresu.